Zmenšiť veľkosť písma Normálna veľkosť písma Zväčšiť veľkosť písma
EN SK


Správy o výskume OVP

Národné správy o výskume informovali o výsledkoch výskumu v OVP na národnej úrovni. Boli vypracúvané v angličtine podľa jednotnej štruktúry Cedefopu. Správy boli základom pre publikácie Cedefopu prinášajúce prehľad výskumu v OVP v Európe. Národné správy  v rokoch 2005-2007 boli spracúvané v kontexte  databázy Cedefopu o výskume ERO-base. V roku 2009 národné správy obsahovali štyri témy, pričom každá krajina spracovala 2 témy určené Cedefopom a ďalšie 2 témy boli špecifické pre národné podmienky. 

Národné správy o výskume za Slovensko

Národné správy o výskume za iné krajiny siete sú dostupné v bibliografickej databáze Cedefopu VET-Bib. Správy si môžete vyhľadať na stránke rozšíreného vyhľadávania databázy tu. Pri kolónke Title zadajte slová national research report (NRR) (pre správy 2009), resp. slová ERO national research report (ENRR) (pre správy 2006, 2007), a stlačte gombík Search the catalogue.

Novinky zo siete

Kliknutím na nadpis Novinky zo siete sa dostanete do sekcie poskytujúcej spoločný priestor pre novinky z vybraných krajín EÚ, predovšetkým od našich susedov.

Ak Vás zaujímajú informácie aj z iných krajín siete ReferNet, kontakty na všetky partnerské krajiny nájdete tu.

VET in Europe VET National News VET Bibliographic Database Skills Panorama